Průběžné výsledky 2016

muži do 39 let

Pořadí

Jméno a Příjmnení

Klub

Vrané

Veltrusy

Dřínov

Brandýs

Nový Ves

Miřejovice

Celkem

1

Mikuláš Exner

VHS Projekt

36

35

44

43

42

 

205

2

Petr Vápeník

Divoká Šárka

37

36

 

32

38

 

143

3

Luboš Truhlář

 

 

50

50

 

 

 

100

4

Albert Málek

Veltrusy

 

49

48

 

 

 

97

5

Tomáš Hrbáček

AC Praha 1890

 

26

 

26

40

 

92

6

Martin Kasa

Pilulka running team

 

45

 

40

 

 

85

7

Vojtěch Šromovský

Actum Flyers

39

41

 

 

 

 

80

8

Viktor Šinádl

Kerteam

50

 

 

 

 

 

50

9

Václav Punda

Praha

 

 

 

50

 

 

50

10

Martin Bureš

Kbely

 

 

 

 

50

 

50

11

Jan Flašar

Čtyři Dvory ČB

49

 

 

 

 

 

49

12

Tomáš Hunčovský

FTVS

 

 

49

 

 

 

49

13

František Zouhar

AC Praha 1890

 

 

 

49

 

 

49

14

Jan Vitásek

Hraštice

 

 

 

 

49

 

49

15

Jiří Franz

Kerteam

48

 

 

 

 

 

48

16

Jan Valášek

Spartak P4

 

48

 

 

 

 

48

17

Michal Holík

Eleven Run Team

 

 

 

48

 

 

48

18

Josef Pešl 

Loko Beroun

 

 

 

 

48

 

48

19

Jiří Mareš

Kerteam

47

 

 

 

 

 

47

20

Daniel Smělý

 

 

47

 

 

 

 

47

21

Václav Koláčný

AC Praha 1890

 

 

47

 

 

 

47

22

Roman Pavlů

SK ZŠ Jeseniova

 

 

 

47

 

 

47

23

Michal Uzel

Galaxie

 

 

 

 

47

 

47

24

Victor Mulero

Bouguet

46

 

 

 

 

 

46

25

Lukáš Jirák

Humpolec

 

46

 

 

 

 

46

26

Jan Beránek

Smíchov

 

 

46

 

 

 

46

27

Tomáš Figura

Tábor

 

 

 

46

 

 

46

28

Robert Sojka

Hraštice

 

 

 

 

46

 

46

29

Jan Kervitzer

Kerteam

45

 

 

 

 

 

45

30

Filip Šimek

Moravská Slavie Brno

 

 

45

 

 

 

45

31

Zdeněk Karban

Slivenec

 

 

 

45

 

 

45

32

Josef Kubista

Dobříš

 

 

 

 

45

 

45

33

Jan Kaše

Kerteam

44

 

 

 

 

 

44

34

Josef Drbal

Dřínov

 

44

 

 

 

 

44

35

Jiří Adam

Ďáblice

 

 

 

44

 

 

44

36

Lorenzo Valmasoni

Padova

 

 

 

 

44

 

44

37

Petr Holub

AC Zetko

43

 

 

 

 

 

43

38

Martin Dragoun

Dřínov

 

43

 

 

 

 

43

39

Pavel Lipevský

Brno

 

 

43

 

 

 

43

40

Daniel Vitrař

Nová Ves

 

 

 

 

43

 

43

41

Jakub Beran

BK Iniciativa Praha

42

 

 

 

 

 

42

42

Jiří Šoman

Aktum Flyars

 

42

 

 

 

 

42

43

Radek Procházka

Eleven Cube Riders

 

 

 

42

 

 

42

44

Štěpán Mihule

BK Iniciativa Praha

41

 

 

 

 

 

41

45

Jan Cihlář

AC Praha 1890

 

 

 

41

 

 

41

46

Tomáš Ebr

Nová Ves

 

 

 

 

41

 

41

47

Jan Báča

AC Zetko

40

 

 

 

 

 

40

48

Alois Šatava

Praha

 

40

 

 

 

 

40

49

Michal Kadlečík

 

 

39

 

 

 

 

39

50

Tomáš Šimeček

prostě běhám

 

 

 

39

 

 

39

51

Ondřej Černý

Voznice

 

 

 

 

39

 

39

52

Erik Loffler

 

38

 

 

 

 

 

38

53

Tomáš Vodenka

 

 

38

 

 

 

 

38

54

Jan Dolejš

Hrozivý Dodo

 

 

 

38

 

 

38

55

Lukáš Osoha

 

 

37

 

 

 

 

37

56

Jiří Šimonek

CFD Support

 

 

 

37

 

 

37

57

Jiří Poustecký

Nová Ves

 

 

 

 

37

 

37

58

Jiří Vít

Tonda Sport

 

 

 

36

 

 

36

59

Tomáš Jirmáček

Laxní přístup

 

 

 

 

36

 

36

60

Michal Havelec

Vrané

35

 

 

 

 

 

35

61

Jakub Levínksý

Raketový tým

 

 

 

35

 

 

35

62

Stanislav Durdil

Mokrovraty

 

 

 

 

35

 

35

63

Zdeněk Vacek

Inventi

 

34

 

 

 

 

34

64

Zdeněk Ševčík

Brandýs nad Labem

 

 

 

34

 

 

34

65

Zdeněk Matys

Senešice

 

 

 

 

34

 

34

66

Jeník Kajzlar

Sare

 

33

 

 

 

 

33

67

Lubomír Chaloupka

Fitnes svět

 

 

 

33

 

 

33

68

Milan Jakubík

SK Stasanet

 

 

 

 

33

 

33

69

Vít Morávek

 

 

32

 

 

 

 

32

70

Ondřej Hošák

Mníšek pod Brdy

 

 

 

 

32

 

32

71

Vítězslav Vaněk

Kralupy

 

31

 

 

 

 

31

72

Josef Krejsa

Boskovice

 

 

 

31

 

 

31

73

Jakub Šroub

Mníšek pod Brdy

 

 

 

 

31

 

31

74

Jakub Humhej

Kralupy

 

30

 

 

 

 

30

75

Václav Krajíček

4.brn/AČR

 

 

 

30

 

 

30

76

Daniel Sosnovec

Kralupy

 

29

 

 

 

 

29

77

Ondřej Kočvara

Kočvič

 

 

 

29

 

 

29

78

Lukáš Marcol

Rhino-mam

 

28

 

 

 

 

28

79

Konrad Jakubczak

debesciak

 

 

 

28

 

 

28

80

Jiří Hejla

 

 

27

 

 

 

 

27

81

Zdeněk Barták

bowling

 

 

 

27

 

 

27

82

Jan Šebele 

Nelahozeves

 

25

 

 

 

 

25

83

Hynek Šimon

 

 

 

 

25

 

 

25

84

Petr Háka

 

 

24

 

 

 

 

24

85

Pavel Zapletal

Zlaté Hory

 

 

 

24

 

 

24

86

Vít Herain

Inventi

 

23

 

 

 

 

23

87

Martin Zlomek

 

 

 

 

23

 

 

23

88

Stanislav Strnad

 

 

22

 

 

 

 

22

89

Vojtěch Kubíček

Chemici

 

 

 

22

 

 

22

90

Miroslav Majer

Inventi

 

21

 

 

 

 

21

91

Tomáš Tittl

Pro Blejt

 

 

 

21

 

 

21

92

Jan Dvořák

Nelahozeves

 

20

 

 

 

 

20

93

Viktor Dekoj

 

 

 

 

20

 

 

20

94

Jakub Běžel

 

 

19

 

 

 

 

19

95

Martin Koldovský

Zeleneč

 

 

 

19

 

 

19

96

Milan Suchý

 

 

18

 

 

 

 

18

97

Tomáš Macán

 

 

 

 

18

 

 

18

98

Josef Kubovský

 

 

17

 

 

 

 

17

veteráni 2016

Pořadí

Jméno a Příjmení

Klub

Vrané

Veltrusy

Dřínov

Brandýs

Nový Ves

Miřejovice

Celkem

1

Petr Havelka

Eleven Run Team

50

50

49

49

50

 

248

2

Enrico Fiala

PIM BK

44

43

37

37

45

 

206

3

Jan Pěkný

AC Praha 1890

43

37

36

39

42

 

197

4

Dalibor Kutěj

AC Praha 1890

42

34

33

38

41

 

188

5

Miloš Mojžíš

Nelahozeves

41

30

32

35

39

 

177

6

Radim Mlejnek

Neratovice

40

20

30

24

34

 

148

7

Rostislav Běhounek

Tragéd Team

47

15

29

17

33

 

141

8

Viktor Petronjuk

ČZU Praha

 

 

46

 

49

 

95

9

Jan Kadeřávek

Veltrusy

 

45

39

 

 

 

84

10

Rudolf Pilch

 

 

41

 

 

43

 

84

11

Lumír Drhlík

Neratovice

37

16

27

 

 

 

80

12

Pavel Jirmus

Ovčáry

 

38

38

 

 

 

76

13

Martin Exner

Ouholice

 

22

 

 

35

 

57

14

Karel Jelínek

Olymp Praha

50

 

 

 

 

 

50

15

Václav Holý

 

 

 

50

 

 

 

50

16

David Pecina

Eleven Run Team

 

 

50

 

 

 

50

17

Radek Brunner

SK Babice

 

 

 

50

 

 

50

18

Antonín Rektor

Modřany

49

 

 

 

 

 

49

19

Miloš Elis

Vrané

49

 

 

 

 

 

49

20

Pavel Tall

 

 

49

 

 

 

 

49

21

Ondřej Beran

Vrané

48

 

 

 

 

 

48

22

Zdeněk Hruška

Jirčany

48

 

 

 

 

 

48

23

Jan Havel

Maraton team

 

48

 

 

 

 

48

24

Michal Michálek

Mlazice

 

 

48

 

 

 

48

25

Josef Veber

Tatran Chodov

 

 

 

48

 

 

48

26

Pavel Koloc

Total Zero

 

 

 

16

32

 

48

27

Gustav Vondráček

Želvička team

 

 

 

 

48

 

48

28

Pavel Bolehovský

Kerteam

47

 

 

 

 

 

47

29

David Gladiš

Svět běhu

 

47

 

 

 

 

47

30

Roman Koravský

Eleven Run Team

 

 

47

 

 

 

47

31

Tomáš Kuchař

 

 

 

 

47

 

 

47

32

Martin Maleček

Nový Knín

 

 

 

 

47

 

47

33

Pavel Šimek 

Praha

46

 

 

 

 

 

46

34

Pavel Kučera

Vrané

46

 

 

 

 

 

46

35

Miloš Sadovský

 

 

46

 

 

 

 

46

36

Pavel Vaněk

Praha

 

 

 

46

 

 

46

37

Jakub Sedláček 

Praha 

 

 

 

 

46

 

46

38

Petr Bloudek

Atipic

45

 

 

 

 

 

45

39

Evžen Gé

Maratonské Vrány

45

 

 

 

 

 

45

40

Jan Reichl

MK Kladno

 

 

45

 

 

 

45

41

Vladimír Vacarda

Eleven Run Team

 

 

 

45

 

 

45

42

Jaroslav Čech

Liga 100 Praha

44

 

 

 

 

 

44

43

Miloš Petr

Proseč

 

44

 

 

 

 

44

44

Pavel Šára

AC Praha 1890

 

 

44

 

 

 

44

45

Jan Rydrych 

Újezd nad Lesy

 

 

 

44

 

 

44

46

Michal Žirný

Praha

 

 

 

 

44

 

44

47

Metoděj Fikes

MK Kladno

 

 

43

 

 

 

43

48

Kamil Vrátný

AC Praha 1890

 

 

 

43

 

 

43

49

Pave Krejzar

Záběhlice

 

42

 

 

 

 

42

50

Jiří Wallenfels

Sokol Vinohrady

 

 

42

 

 

 

42

51

Petr Kukač

Praha 3

 

 

 

42

 

 

42

52

Zdeněk Bufka

Česká Lípa

 

 

41

 

 

 

41

53

Jan Ohanka

 

 

 

 

41

 

 

41

54

Jiří Poříčský

Odolena Voda

 

40

 

 

 

 

40

55

Jiří Januška

Endurance LAB

 

 

40

 

 

 

40

56

Josef Matějka

Praha 9

 

 

 

40

 

 

40

57

Lubomír Svátek

Praha

 

 

 

 

40

 

40

58

Petr Poborský

EKP Praha

39

 

 

 

 

 

39

59

Štěpán Novotný

 

 

39

 

 

 

 

39

60

Filip Váchal

SOD

38

 

 

 

 

 

38

61

Petr Verner

Liga 100 Praha

 

 

 

 

38

 

38

62

Eduard Frey

Veltrusy

 

36

 

 

 

 

36

63

Marcel Tikovský

SK Záluží

 

 

 

36

 

 

36

64

Václav Novák

Praha

 

 

 

 

36

 

36

65

Pavel Kubeš

Aktum Flyars

 

35

 

 

 

 

35

66

Antonín Kočí

Oldolena Voda

 

 

35

 

 

 

35

67

Vladimír Dlouhý

Dlouháni Roudnice

 

 

34

 

 

 

34

68

Jan Vočko

SK Včelničná

 

 

 

34

 

 

34

69

Roman Pilař

 

 

33

 

 

 

 

33

70

Pavel Dolejš

Hrozivý Dodo

 

 

 

33

 

 

33

71

Zdeněk Čermák

Lhota

 

32

 

 

 

 

32

72

Josef Zatloukal

KPZ

 

 

 

32

 

 

32

73

Martin Křivda

 

 

31

 

 

 

 

31

74

Vít Dobiáš

XC Racing team

 

 

31

 

 

 

31

75

Pavel Citta

Private Grafendorf

 

 

 

31

 

 

31

76

Roman Keller

Klub bikerů TETA

 

 

 

30

 

 

30

77

Karel Kohl

 

 

29

 

 

 

 

29

78

Tomáš Mrnka

HAF

 

 

 

29

 

 

29

79

Andrej Plecháček

 

 

28

 

 

 

 

28

80

Luboš Švácha

Mšeno

 

 

28

 

 

 

28

81

Vlastimil Kubal

Brnířov

 

 

 

28

 

 

28

82

Rudolf Bačkády

Optimi Praha

 

27

 

 

 

 

27

83

Miroslav Matyáš

 

 

 

 

27

 

 

27

84

Štěpán Fišer

 

 

26

 

 

 

 

26

85

Michal Malínksý

Fitness Svět

 

 

 

26

 

 

26

86

Pavel Lipevský

 

 

25

 

 

 

 

25

87

Robert Krejčí

MP Neratovice

 

 

 

25

 

 

25

88

Miloš Podtužák

Veltrusy

 

24

 

 

 

 

24

89

Karel Trojan

 

 

23

 

 

 

 

23

90

Matouš Ferenc

 

 

 

 

23

 

 

23

91

Michal Vimr

 

 

 

 

22

 

 

22

92

Mirek Pokorný

BBK

 

21

 

 

 

 

21

93

Martin Šandera

Bonbon

 

 

 

21

 

 

21

94

Jaroslav Hrubý

Klánovice

 

 

 

20

 

 

20

95

Michal Kytka

Podlešín

 

19

 

 

 

 

19

96

Jan Štindl

 

 

 

 

19

 

 

19

97

Petr Vaněk

Kralupy

 

18

 

 

 

 

18

98

Tomáš Pěcha

Poděbrady

 

 

 

18

 

 

18

99

Zdeněk Vejrosta

Kralupy

 

17

 

 

 

 

17

100

Jakub Andrle

Veltrusy

 

14

 

 

 

 

14

101

Tomáš Votruba

 

 

13

 

 

 

 

13

102

Luděk Málek

 

 

12

 

 

 

 

12

ženy 2016

Pořadí

Jméno a Příjmení

Klub

Vrané

Veltrusy

Dřínov

Brandýs

Nová Ves

Miřejovice

Celkem

1

Nina Ardelyan

Praha 9

47

49

48

46

48

 

238

2

Lenka Křížová

AC Praha 1890

46

50

46

43

46

 

231

3

Eliška Adámková

 

33

31

40

26

44

 

174

4

Alžběta Krásová

VHS Projekt

39

46

45

30

 

 

160

5

Barbora Mocová

BK Divoká Šárka

35

36

41

 

42

 

154

6

Klára Vápeníková

Divoká Šárka

 

47

 

39

47

 

133

7

Věnceslava Pokorná

Hostivař

37

 

42

 

 

 

79

8

Kateřina Mrkvičková

 

 

34

 

 

43

 

77

9

Eva Slavíková

Kerteam

50

 

 

 

 

 

50

10

Michaela Kofrová

Svět běhu

 

50

 

 

 

 

50

11

Radka Churaňová 

TJ Lokomotiva Trutnov

 

 

50

 

 

 

50

12

Radka Zbíralová

Kladno

 

 

 

50

 

 

50

13

Zuzana Fenčová

Pecka

 

 

 

 

50

 

50

14

Lenka Šibravová

Kerteam

49

 

 

 

 

 

49

15

Lucie Krátká

 

 

49

 

 

 

 

49

16

Jaroslava Dobiášová

XC Racing Team

 

 

49

 

 

 

49

17

Klára Kobosová

Spartak P4

 

 

 

49

 

 

49

18

Jana Urbanová

Nová Ves

 

 

 

 

49

 

49

19

Markéta Roubalová

Jílové

48

 

 

 

 

 

48

20

Hana Morcolová

Postřižín

 

48

 

 

 

 

48

21

Lenka Sládková

 

 

48

 

 

 

 

48

22

Petra Krejsová

Boskovice

 

 

 

48

 

 

48

23

Romana Vejrostová

Kralupy

 

47

 

 

 

 

47

24

Květuše Fikesová

Kačice

 

 

47

 

 

 

47

25

Anežka Doležalová

Raketový tým

 

 

 

47

 

 

47

26

Jana Rysová

Veltrusy

 

46

 

 

 

 

46

27

Katarina Třísková

Praha 6

45

 

 

 

 

 

45

28

Johana Kadeřábková

Veltrusy

 

45

 

 

 

 

45

29

Zuzana Rakušanová

 

 

45

 

 

 

 

45

30

Barbora Pitelová

Báječné ženy v běhu

 

 

 

45

 

 

45

31

Jana Picková

Chramíště

 

 

 

 

45

 

45

32

Andrea Kubešová

Záběhlice

44

 

 

 

 

 

44

33

Tereza Popová

 

 

44

 

 

 

 

44

34

Šárka Šulejová

 

 

44

 

 

 

 

44

35

Andrea Fürksová

Nelahozeves

 

 

44

 

 

 

44

36

Lada Zrzavecká

skyrunning team

 

 

 

44

 

 

44

37

Jana Bloudková

Atipic

43

 

 

 

 

 

43

38

Lucie Puhonná

BK ČS

 

43

 

 

 

 

43

39

Jiřina Rážová

 

 

43

 

 

 

 

43

40

Anita Veselá

Chlumek

 

 

43

 

 

 

43

41

Věra Kohoutová

Trialpoit

42

 

 

 

 

 

42

42

Helena Malotínská

Veltrusy

 

42

 

 

 

 

42

43

Martina Dvořáková

avanti team

 

42

 

 

 

 

42

44

Eva Dandová

Spartak P4

 

 

 

42

 

 

42

45

Lenka Nováková

Dobříš

 

 

 

 

42

 

42

46

Monika Seidlová

Vrané

41

 

 

 

 

 

41

47

Šárka Opatová

Tým snů

 

41

 

 

 

 

41

48

Martina Petrová

 

 

41

 

 

 

 

41

49

Lucie Strnadová

Baroni

 

 

 

41

 

 

41

50

Pavlína Jiroušková

AC Zetko

40

 

 

 

 

 

40

51

Vladimíra Drbohlavová

Tým snů

 

40

 

 

 

 

40

52

Eva Málková

Veltrusy

 

40

 

 

 

 

40

53

Veronika Holá

 

 

 

 

40

 

 

40

54

Pavla Pabišková

 

 

39

 

 

 

 

39

55

Lenka Pechová

 

 

39

 

 

 

 

39

56

Lenka Wallenfels

Sokol Vinohrady

 

 

39

 

 

 

39

57

Jana Cibulková

Praha 2

38

 

 

 

 

 

38

58

Zdeňka Třešňáková

Tým snů

 

38

 

 

 

 

38

59

Pavla Humlová

 

 

38

 

 

 

 

38

60

Jana Školová

 

 

 

 

38

 

 

38

61

Veronika Suchá

 

 

37

 

 

 

 

37

62

Šárka Daňková

Praha 9

 

37

 

 

 

 

37

63

Libuše Tichá

Brnířov

 

 

 

37

 

 

37

64

Lucie Novosadová

Vrané

36

 

 

 

 

 

36

65

Hana Štibingerová

Veltrusy

 

36

 

 

 

 

36

66

Valentina Hubeika

 

 

 

 

36

 

 

36

67

Leneka Němečková

Bystřec

 

35

 

 

 

 

35

68

Eliška Bášová

Inventi

 

35

 

 

 

 

35

69

Jiřina Rauscherová

Praha

 

 

 

35

 

 

35

70

Šárka Hofmanová

 Zvole

34

 

 

 

 

 

34

71

Andrea Šebková

Inventi

 

34

 

 

 

 

34

72

Helena Lebdušková

 

 

 

 

34

 

 

34

73

Markéta Przeczková

Inventi

 

33

 

 

 

 

33

74

Denisa Matějková

 

 

33

 

 

 

 

33

75

Magda Kopecká

 

 

 

 

33

 

 

33

76

Gabriela Malimáková

Vrané

32

 

 

 

 

 

32

77

Aneta Matějková

 

 

32

 

 

 

 

32

78

Petra Šmeralová

Radim

 

 

 

32

 

 

32

79

Eva Rumlová

Vrané

31

 

 

 

 

 

31

80

Jiřina Pospíšilová

 

 

 

 

31

 

 

31

81

Marta Vasilková

Bouget

30

 

 

 

 

 

30

82

Žaneta Sandtnerová

Kerteam

29

 

 

 

 

 

29

83

Angelika Šimečková

Praha 9

 

 

 

29

 

 

29

84

Vlaďka Částková

Vrané

28

 

 

 

 

 

28

85

Tereza Kořínková

 

 

 

 

28

 

 

28

86

Renata Mičová

Vrané

27

 

 

 

 

 

27

87

Lucia Pol´aková

 

 

 

 

27

 

 

27

88

Miluše Vejdělková

SOD

26

 

 

 

 

 

26

 

Výsledky poháru 2015

 muži do 39 let

                 

Pořadí

Jméno a Příjmnení

Klub

Borek ½

Vranný

Veltrusy

Dřínov

Brandýs

Miřejovice

Celkem

1

Koláčný Václav

AC Praha 1890

74

98

96

93

93

91

545

2

Lehrl Tomáš

Bonbon Praha

78

97

94

92

89

84

534

3

Vápeník Petr

Praha

1

 

85

90

84

 

260

4

Kárník Jan

Praha 3

66

 

 

94

91

 

251

5

Sobotka František

Šárka

 

 

83

 

86

50

219

6

Čivrný Jiří

Eleven Run Team

99

 

 

 

 

100

199

7

Matěcha Miroslav

Trnovany

 

 

99

98

 

 

197

8

Flegl Vlastimil

Vrchlabí

 

 

 

99

98

 

197

9

Málek Albert

Veltrusy

 

 

100

95

 

 

195

10

Šmíd Jiří

Neratovice

 

 

 

96

97

 

193

11

Šebek Jiří

PIM Praha

 

 

 

 

92

93

185

12

Pirk Pavel 

Liberec

84

 

 

 

 

96

180

13

Steiner Jiří

Mělník

80

 

97

 

 

 

177

14

Procházka Vít

Kralupy nad Vltavou

88

 

 

 

 

88

176

15

Zítek Ondřej

Praha  

 

90

 

 

85

 

175

16

Vítů Michal

Eleven Run Team

 

 

 

 

96

74

170

17

Němec Martin

Mšeno

64

 

 

 

 

82

146

18

Šebelka Zdeněk 

Kolsys

49

 

 

 

 

81

130

19

Trhoň Jan

Neratovice

62

 

 

 

 

61

123

20

Hyhlík Jakub

Rychlá Rota

54

 

 

 

 

67

121

21

Mrázek Jan

Salamon

100

 

 

 

 

 

100

22

Eliáš Petr

Praha

 

100

 

 

 

 

100

23

Valášek Jan

Spartak Praha 4

 

 

 

100

 

 

100

24

Janoušek Milan

Kolín

 

 

 

 

100

 

100

25

Kaše Jan

Kerteam

 

99

 

 

 

 

99

26

Fiala Miloš

Sparta Praha

 

 

 

 

99

 

99

27

Trotsiuk Volodymyr

Olymp Praha

 

 

 

 

 

99

99

28

Kvarta Slavomír

Postřižín

98

 

 

 

 

 

98

29

Jirák Lukáš

Humpolec

 

 

98

 

 

 

98

30

Chunt Petr

Cvikov

97

 

 

 

 

 

97

31

Michálek Tomáš

 

 

 

 

97

 

 

97

32

Čada Radim

Podkozí

 

 

 

 

 

97

97

33

Mach Tomáš

Ztělesněné zlo

96

 

 

 

 

 

96

34

Beran Jakub

Strašnice

 

96

 

 

 

 

96

35

Losenský Pavel

TJ Sokol Unhošť

95

 

 

 

 

 

95

36

Janeček Petr

Vranné

 

95

 

 

 

 

95

37

Šulej Marcel

Nelahozeves

 

 

95

 

 

 

95

38

Zicha Ondřej

Vinohrady

 

 

 

 

95

 

95

39

Kohl Otakar

Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

95

95

40

Jakubíček Jan

Xterra Author team

94

 

 

 

 

 

94

41

Bicceli Raphael

Praha

 

94

 

 

 

 

94

42

Jakuba Petr

 

 

 

 

 

94

 

94

43

Franěk Richard

3fit

 

 

 

 

 

94

94

44

Hostička Jan

Praha

93

 

 

 

 

 

93

45

Kačer Ctibor

Mělník

 

93

 

 

 

 

93

46

Přibyl Pepíno

Formagi

 

 

93

 

 

 

93